Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Mata Bilişim

Güvenli, kesintisiz çalışan sistemler kurmak ve yönetmek, kurumunuzun ihtiyaç duyacağı teknoloji danışmanlığını yapmak, planlama ve uygulama hizmetlerinizi gerçekleştirmek, yaşanabilecek problemleri erken tespit etmek, yaşanan problemlere anında müdahale etmek, etkin bir iş akışı sağlamak, uç kullanıcıdan tepe yönetime bilgilerin doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmak şirketimizin size sunacağı hizmetlerin basit özetidir.

Önerdiğimiz çözüm uygulamalarının etkin bir şekilde kullanımı ile, kurumunuz da verimlilik artacak ve artan rekabet ortamında doğru kararları hızlı bir şekilde alabilmeniz için gerekli ortam oluşacaktır.

Şirketimiz, teknoloji donanımları, sistem yazılımları, özel yazılımlar, telekomünikasyon ve diğer bilgi işlem araçlarını iyileştirmeye yönelik gereksinimlerinizi karşılamaya, bilgi işlem konusundaki her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sunmaya, alt yapı unsurları ile, tüketim malzemesi ve benzeri ürün ve hizmetleri organize etmeye hazırdır.

İlkemiz

Günümüzde en çok önem arz eden konulardan olan kullanıcı deneyimini en üst noktada yaşatmak ve hizmet memnuniyetini kalıcı olarak sağlamak için yeni teknolojilere ve sistemlere adapte olarak çağa ayak uydurabilmek.

Misyonumuz

Bilişim Sektöründe hizmet ve doğru bilgi eksikliklerini giderirken, gelecek nesilin doğru ve bilinçli şekilde sektöre kazandırılmasını sağlamak başlıca misyonumuz.

Biz Kimiz ?

15 yıldır Bilişim sektöründe hizmet veren bir ekibin bir araya gelmeye karar vermesiyle ortaya çıkan yapılanmamız, tecrübeli yöneticilerimizin yanı sıra dinamik genç arkadaşları da bünyesinde barındırıyor.