BT Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri alanında çağın gereklilikleri ve kurumunuzun ihtiyaç duyduğu sürdürülebilir teknolojiyi baştan sona planlı ve projelendirilmiş şekilde fiziksel ortama aktarıp maksimum verimliliği sağlıyoruz.

image image image image image image image image image image image image
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Nasıl Çalışıyoruz ?

image

Planlama & Strateji

Değişen Piyasa koşulları ve yeni fırsatların sürekli değerlendirilebilmesi için iş ve bilgi teknolojisi stratejilerinin geliştirilmesi, güncellenmesi ve proje bazlı olarak entegre edilmesini sağlıyoruz.

image

Değer Yönetimi

Bilgi teknolojileri fonksiyonlarının bağımsız bir işletme gibi çalıştırılabilmesi ve eldeki kaynakların doğru kullanımını gerekli süreç ve araçlarla destekliyoruz.

image

Dönüşüm

Sizin bilgi teknolojileri vizyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için gerekli teknoloji operasyonlarınızı yeniden yapılandırarak, yenilenme ve gelişim sürecinizde size yön gösteriyoruz.

image

Kaynak Kullanımı

Mevcut iç ve dış kaynak kullanımının maliyet yapıları ve hizmet seviyelerinin incelenerek, iç düzenlemeler, tedarikçi seçimi, sözleşme yönetimi gibi yöntemler aracılığı ile iyileştirebilecek alternatiflerin değerlendirilmesini sağlıyoruz.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Hizmetlerinde Sürdürülebilir Teknoloji

Sürdürülebilir ve yenilikçi teknoloji çözümleri ilkemizle iş ortaklarımızı geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Alanında tecrübeli uzman kadromuz sayesinde, işletmelerin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojileri projelerini hayata geçiriyoruz.

Altyapı yatırımlarından maksimum verimi sağlayacak sistemlerin entegrasyonunu sağlayarak, izlenebilir ve raporlanabilir sistemler oluşturuyoruz.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

Hizmetlerimiz

image

Profesyonel Proje Yönetimi

Yeni projelerinizde, alanında uzman ekibimiz ile tüm gereksinimlerinizi karşılıyor, bilgi akışının uçtan uca kesintisiz olmasını sağlayan, anahtar teslim proje yönetim hizmetleri sunuyoruz.

image

Yönetilebilir Entegre Sistemler

Birden fazla yazılım, donanım vb araçların çalıştığı sistemlerde ortaya çıkan entegrasyon ve iş akış sorunlarını gideriyor, gerekli entegrasyonları sağlayarak maksimum verim sağlıyoruz.

image

Veri Depolama, Yedekleme ve Kurtarma Hizmetleri

Günümüz şartlarında büyük önem taşıyan bilgilerinizi en güvenli yollarla saklamanızı sağlıyor, yedeklemelerinizi yönetiyoruz. Olası kayıp ve sorunlarda kurtarma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

image

Ağ Tasarımı ve Yönetilmesi

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu network altyapısını tasarlıyor, topolojilerin oluşturulması, cihazların belirlenmesi, kurulması, entegre edilmesi ve yönetilmesi hizmetlerini sunuyoruz.

image

Sanallaştırma Hizmetleri

Birçok servisi tek bir kaynak üzerinden paylaştırarak gereksiz maliyetlerin ve iş yükünün önüne geçiyoruz. Doğru sanallaştırma mimarisi ile kurumunuza performans, maliyet ve maksimum faydayı sağlıyoruz.

image

Analiz ve Raporlama Hizmetleri

Kurumunuzun bünyesinde çalışan sistemlerin ve yazılımların analizlerini yapıyor ve raporluyoruz. Görmek istediğiniz herşeyi Raporlama sistemleri üzerinde online olarak görmenizi sağlıyoruz.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape